Mertan İnşaat Maden ve Tarım İşletmeleri Limited Şirketi 1976 yılınında kurulmuş olup, kuruluþundan bu yana kamu ve özel sektör projelerinde müteahhitlik ve Alt müteahhitlik hizmetleri vermektedir.

Zamanla kadrosunu, makina ekipmanını ve birikimlerini genişleten şirketimizin ana çalışma alanı altyapı projeleri; içmesuyu, kanalizasyon, doğalgaz şebeke inşaatları, otoyol çevreyolu, havameydanı pist inşaatları, geniş kazı dolgu serme sıkıştırma toprak hareketleri ve maden işletmeciliğidir.
 
Gerçekleştirilen faaliyetlerin her aşamasında sürekli takip ve denetim, MERTAN İnşaat’ın çevre, sağlık ve güvenlik konularındaki değişmez politikasında da kendisini göstermektedir.

 Tüm çalışmalarını uluslararası kalite, çevre ve güvenlik standartlarına göre sürdüren MERTAN İnsaat, ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetimi ve OHSAS 18001 İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı sertifikalarının sahibidir.Şirketimiz çalışma alanlarını yenilenebilir enerji projelerine yönelik müteahhitlik hizmetleri konusunda genişletme kararı alarak, makine-ekipman ve personel kadrosunu pazara yönelik yenilemektedir.
                                                Devamı...

İnsan Kaynakları
 
                               Ana Sayfa | Kurumsal | Hizmetlerimiz | Projelerimiz | İletişim