Mertan İnşaat Maden ve Tarım İşletmeleri Limited Şirketi 1976 yılınında Feyyaz İlker KURMEL tarafından kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana kamu ve özel sektör projelerinde müteahhitlik ve Alt müteahhitlik hizmetleri vermektedir.


Zamanla kadrosunu, makina ekipmanını ve birikimlerini genişleten şirketimizin ana çalışma alanı altyapı projeleri; içmesuyu, kanalizasyon, doğalgaz şebeke inşaatları, otoyol çevreyolu, havameydanı pist inşaatları, geniş kazı dolgu serme sıkıştırma toprak hareketleri ve maden işletmeciliğidirEn fonksiyonel ve iyi çözümleri üreterek, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, sektörümüze öncülük etmektir.


İş politikamız; müşteri beklentilerini her defasında , zamanında ve tam olarak karşılamak; çevreye saygılı , ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.


Kurulduğu yıldan beri tüm Türkiye'de pek çok projeye imza atan şirketin bu başarısının altında en gelişmiş teknolojilerle çalışan uzman bir ekip ve geniş bir makine parkına sahip olması yatmaktadır.

 

 Mertan Develi Tarım İşletmesi 2003 senesinde Kayseri Develi bölgesinde süt ve besi hayvancılığı yapmak üzere kurulmustur...
                                      
    Devamı

Şirketinizin ve projelerinizin ihtiyacına yönelik operasyonel iş makinası kiralama hizmeti; iş makinası satın alma, bakım...
                                          Devamı

 
                                  Ana Sayfa | Kurumsal | Hizmetlerimiz | Projelerimiz | İletişim